Правоохоронці затримали екс-главу черкаських податківців

25.05.2017, 12:23

Серед затриманих в ході одномоментної антикорупційної операції колишній голова Державної податкової адміністрації в Черкаській області Володимир Дубель.

Як повідомлялося, вчора, 24 травня, співробітники Національної поліції і військової прокуратури провели близько 400 обшуків у 15 областях країни. Обшуки проводилися в рамках розслідування справи про податкові майданчики, пов’язані з екс-міністром податків і зборів Олександром Клименком.

Всього були арештовані 22 екс-начальники органів податкової. У числі затриманих – 58-річний Володимир Степанович Дубель, який у 2002-2003 роказ очолював ДПА в Черкаській області. Опісля він працював на керівних посадах в податковій Луганської області і ще 2 місяці очолював ДФС в Миколаївській області. Зараз він працює заступником начальника відділу ГУ ДФС в Донецькій області.

Печерський райсуд Києва призначив Дубелю заставу у 12 мільйонів гривень.

У декларації за 2016 рік Дубель вказує будинок, на дружині – дві квартири і кафе у Луганську. Готівкою дружина зберігає 10 тис. доларів, Володимир Степанович ще 1 тис. дол. У декларації за 2015 рік Дубель вказував, що має 3 тис. доларів готівки.

Зазначимо, що в коментарі “Про все” черкаські податківці повідомили, що уникли обшуків.

0 коментарів

Залишити відповідь