Працівницю банку на Черкащині, що привласнила близько 2,5 мільйонів, оголосили в міжнародний розшук

04.07.2018, 12:55

На Черкащині судитимуть працівницю банку, яка обвинувачується в заволодінні 2 мільйонами 430 тисячами гривень.

Про це інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

До суду вже скеровано обвинувальний акт стосовно жительки Звенигородки, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що вона, будучи службовою особою одного із відділень банку в місті Ватутіне, з метою заволодіння банківськими коштами, шляхом зловживання своїм службовим становищем, з грудня 2008 року до січня 2009 року отримала з каси банку й присвоїла готівкові кошти в сумі 136 тисяч доларів США, 65 тисяч Євро, 716 тисяч гривень. Згідно курсу Національного банку України станом на час вчинення злочину це складало понад 2 млн. 430 тис. грн. Цю суму вона використала на власний розсуд.

У зв’язку з переховуванням від слідства, вказану особу оголошено у  міжнародний розшук. Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки та притягнення зловмисниці до відповідальності.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

0 коментарів

Залишити відповідь