Повинні пам’ятати

Нещодавно в музейній кімнаті Управління ДСНС було відкрито спеціальний стенд, присвячений боротьбі Українців за свою незалежність, протистоянню військовій агресії Росії, проведенню антитерористичної операції на Сході країни. 

З часом стало зрозуміло, що необхідно зберігати пам’ять не лише про участь рятувальників у виконанні спеціальних завдань та проведенні робіт з відновлення критичної інфраструктури Донецької та Луганської областей. Поруч із нами завжди було багато справжніх патріотів та героїв, про яких неможна забувати.
http://write-my.com/pay.php
Управлінням планується розробити спеціальну експозицію, присвячену боротьбі українців за територіальну цілісність Держави. 

Упродовж останнього місяця, за допомоги представників громадських організацій, учасників бойових дій, волонтерських організацій, розпочався процес збору матеріалів присвячених цьому непростому періоду у історії нашої Країни, від початку проведення АТО до сьогодення (світлини, шеврони, емблеми, особисті речі бійців, памятні речі із зони АТО тощо). 

Але для повноцінної екпозиції цього поки що недостатньо.

Управління ДСНС звертається до усіх громадян долучитись до створення цієї експозиції. Збережемо разом історію боротьби українців за незалежність та територіальну цілісність Держави.

Матеріали, що мають відношення до проведення та участі у АТО, із коротким описом до кожного із них, просимо надсилати до Управління ДСНС, за адресою: м. Черкаси, вул. Ярославська, 1. “Сектор зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю” (каб. 303). 

Контактна особа:
Проценко Костянтин Петрович тел. (067) 4703702.

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь