Потужні мотоцикли, брутальні байкери та рекорд, – у Черкасах стартував мотофестиваль (фото, відео)

06.08.2016, 13:53

DSC06806

Рев моторів, звуки року та колоритні байкери, – у Черкасах вже стартував четвертий мотофестиваль “Дорога на Січ”-2016.

Відтепер фестиваль повноправно можна назвати наймастабнішим в Україні, оскільки сьогодні, 6 серпня, вдалося встановити рекорд: байкери утворили найбільший ланцюг мототехніки, довжиною 1652 метри із 715 моторів.

DSC06772

Організатори подякували учасникам за терпіння, адже колону довелося вибудовували кілька годин.

– Найголовніше, що до характеристик сьогоднішнього рекорду, сміливо можна додати і рекорд на терплячість. Адже власники “залізних” коней майже півдня стояли на сонці. Новий рекорд України “Ланцюг із мототехніки” довжиною 1652 метри 715 моторів встановлено. Такого в Україні ще нікому не вдалося зробити, – говорить представник книги рекордів України.

DSC06784

За словами співорганізатора фесту, члена клубу “Нічні птахи” Юрія Перкіна на “Дорогу на Січ” вже всвтигли приїхати більше 6 тисячі осіб.

– Поки що учасників фестивалю перевалило за 6 тисяч осіб, ще люди їдуть і їдуть. Цей фестиваль можна по праву назвати одним із найбільших в Україні. Я щиро дякую всім учасникам. Цей рекорд наша спільна заслуга, – подякував присутнім Перкін.

Привітав присутніх і заступник міського голови Станіслав Овчаренко, на його переконання фестиваль вже встиг стати родзинкою Черкас.

DSC06777
Владислав Фурсов (“Світ”)

– Дуже багато люди привезли позитиву із усіх кінців. Це дійсно єднає, тут зібралась вся Україна. Для Черкащини дуже велика честь вітати учасників на нашій землі, – додав співорганізатор фестивалю Владислав Фурсов.

Окрім видовищного проїзду мотоколони, на містян чекало вражаюче шоу мотокаскадерів, що стало своєрідною родзинкою фесту.

0 коментарів

Залишити відповідь