«Постраждалий» відправив медиків на лікарняні ліжка: відкрито три провадження

13.02.2018, 12:00

У суботу, 10 лютого, в Каневі чоловік, що постраждав у ДТП, побив двох медиків, які прибули його госпіталізувати. Працівники швидкої перебувають в обласній лікарні із струсом мозку, у поліції ж зареєстрували відразу три кримінальні провадження.

Двоє постраждалих медиків нині перебувають в нейрохірургічному відділенні Черкаської обласної лікарні із струсом мозку

– Ввечері в суботу до нас вони були направлені. Ми зустріли їх і побачили із синцями. У них діагностовано струс головного мозку. Зараз щось говорити про ступені – тяжко, бо це ситуація, яка розвивається. Вони знаходяться під наглядом. Будемо бачити, як буде далі. Зараз вони не підлягають виписці, – розповів головний лікар Олександр Дудник.

Як повідомили в секторі комунікацій ГУНП в Черкаській області, по інциденту відкрито відразу три кримінальні провадження за ст. 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження). І заявами до поліції звернулися не лише медики, а й молодик. За його версією, першими бійку розпочали працівники “швидкої допомоги”, а він – захищався.

Як писав “Інфоміст”, двох медиків із бригади «швидкої допомоги», які прибули на виклик у Каневі, побив агресивний «постраждалий».

0 коментарів

Залишити відповідь