Посадовця, якого підозрюють у хабарництві, з другої спроби повторно відсторонили від посади

27.08.2017, 12:00

18 серпня Придніпровський районний суд м. Черкаси задовольнив клопотання прокурорів стосовно відсторонення від посади директора Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси», якого підозрюють у хабарництві.

Згідно з матеріалами справи, підозрюваний вимагав неправомірну вигоду у розмірі 2,2 тис. американських доларів за повернення громадянину автомобіля Volkswagen Passat, що був на зберіганні на спеціальному майданчику Черкаської філії ДП «Інформ-Ресурси».  Для втілення  свого наміру посадовець залучив підлеглого, який, згідно з текстом ухвали, і реалізував «настанови» керівника.

В результаті директор установи був затриманий 7 червня 2017 року  та за два дні відсторонений від посади терміном на два місяці. Провадження у справі було продовжено до 8 жовтня, відповідно виникла потреба у повторному розгляді клопотання про відсторонення чиновника від посади. З першої спроби 11 серпня суд не задовольнив клопотання прокурорів. Уже за тиждень суддя Казидуб Олена Григорівна клопотання прокурорів підтримала та продовжила термін відсторонення від посади ще на два місяці.

За злочин, передбачений частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу, підозрюваному загрожує ув’язнання терміном від 8 до 12 років.

Відповідно до відкритих джерел, директором Черкаської філії ДП МВС України «Інформ-Ресурси» є Таран Олександр Миколайович.

0 коментарів

Залишити відповідь