Помилки Радуцького і можливе повернення Одарича, – підсумки четверга

09.11.2017, 22:00

“ІнфоМІСТ” підбиває підсумки дня, що минає.

Нова техніка. У черкаський онкодиспансер придбали лапароскопічну стійку. У самому закладі кажуть: ця техніка – величезна радість для хірургів.

Ідея з Ізраїлю. Віце-міністр закордонних справ Ізраїлю Ципі Хотовелі доручила почати переговори з владою України про можливість перенесення останків рабі Нахмана з Умані в Ізраїль.

Модель XL. Оля Євса із села Ребедайлівка, що в Черкаській області, на шоу “Модель XL” вразила суддів своєю безпосередністю.

Можливий камбек Одарича. У Черкасах через суд хочуть повернути депутатство Сергію Одаричу. Позов про визнання рішення міськради щодо дострокового припинення повноважень екс-мера й депутата хочуть визнати недійсним. Мовляв, у його заяві підпис не авторства Одарича.

Жартівлива абетка. Черкащанка Олена Литвинова до Дня писемності та мови вигадала креативну “абетку черкащанина”.

Диктант з помилками. Вже вдруге до Дня української писемності та мови у Черкасах відбувся диктант єдності. Це свято щороку відзначається в Україні 9 листопада. Усі охочі владці та представники громади мали змогу пліч-о-пліч написати диктант та перевірити свої знання з української мови. За підсумками найменше помилок виявилось у депутата облради Оксани Ковбоші – диктант вона написала без хиб, натомість найбільше (10 помилок) – в секретаря міськради Олександра Радуцького.

БІЛЬШЕ

Атракціон щедрості: як депутатів рятують від безробіття за рахунок платників податків 

Як своя сорочка ближча до тіла, так і “свій” депутат “ближче” на голосуванні в сесійній залі. У нинішні важкі часи міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не став мудрувати і вигадувати велосипед, а вирішив використати давно апробовану попередниками схему “задобрення” людей з мандатами.

Із серпня, з часу, коли конфронтація всередині ради поступово сягнула апогею, відразу п’ятеро депутатів отримали офіційне працевлаштування в мерії. Мабуть, не варто уточнювати, що всі вони з лояльною до мера позицію. Для когось посада – своєрідна подяка, для когось – заохочення.

“ІнфоМІСТ” розбирається в темі та шукає відповіді на низку питань. Для чого давати депутатам роботу в мерії? Кого з депкорпусу утримують платники податків? А як було раніше? Це та багато іншого – далі в нашому матеріалі.

0 коментарів

Залишити відповідь