Половина черкаських пільговиків може втратити право на “комунальні привілеї”

12.07.2015, 16:00
комуналка
Фото: tsn.ua

З липня допомога на оплату “комуналки”  нараховується по-новому.Та нововведення стосується не всіх. Про це йдеться у матеріалі ТРК “ВІККА”.

Нині у Черкасах майже 65 тисяч пільговиків. Майже половині із них доведеться переглянути право на допомогу. Соцпрацівники з’ясують, кого  позбавлять пільг узагалі, а хто ще матиме надію підтвердити потребу в них. Враховуватимуть пенсії, зарплати, стипендії та доходи від підприємницької діяльності.  

 

– Хто отримує тільки соціальні виплати і пенсію, більше ніяких доходів не має, ті громадяни до нас не звертаються, ми самі подивимося, який розмір пенсій, соціальної виплати, – говорить заступник начальника управління соціального захисту Соснівського району Наталія Матвійчук. – Ніяких довідок надавати не потрібно, декларацію заповнювати не потрібно.

Інвалідів війни, учасників бойових дій, окремих категорії ветеранів і чорнобильців нововведення не торкнуться. За ними право на допомогу залишиться автоматично. Решті пільги надаватимуться на півроку. Потім їх знову переглядатимуть. Якщо прибуток у родині зміниться, повторно подати документи можна буде за кілька місяців. Як не поталанить і тоді – альтернативою стане субсидія.

– Громадянам не потрібно також багато здавати документів,не потрібно до нас приносити якісь довідки, – роз’яснює заступник начальника управління соціального захисту Соснівського району Наталія Матвійчук. – Громадяни заповнюють заяву і декларацію або у нас в управлінні за місцем проживання, або ж можуть вдома заповнити і надіслати поштою. Головне, правильно заповнити заяву. Надсилайте, а ми вже за даними, вказаними у заяві призначаємо субсидію.

Процес перегляду права громадян на пільги триватиме до 1 вересня. За цей час управління соцзахисту має перевірити всі сім’ї, що претендують на поміч.

0 коментарів

Залишити відповідь