Реклама

molli

Поки йде війна, не маємо права зупинятися, – у Черкасах вітали волонтерів (фото)

Сьогодні у Черкасах з нагоди Дня волонтера для черкаських активістів, волонтерів та захисників організували неформальний захід.

Під звучання саксофона у виконання заслуженого працівника культури Украіни Миколи Євпака іх зібрали у залі готелю “Апельсин”.

З музичного вітання розпочали захід. Для волонтерів заспівала учасниця телевізійного шоу “Голос. Діти” Христина Жуковська.

– Тут зібралися практично усі знайомі обличчя. Тут я у своїй тарілці, серед друзів, волонтерів, побратимів. До 2014 року волонтерство сприймалося по-іншому. Це допомога малозабезпеченим, літнім людям, людям з інвалідністю. Напевно ніколи не думали, що усією нацією доведеться допомагати добровольцям. Ми здивували усіх: впершу чергу себе, а потім і Європу, і увесь світ, – говорить перший заступник голови Черкаськоі ОДА Віталій Коваль. – Є жарт: якщо немає ядерної зброї, то треба попросити у волонтерів і вони іі за добу знайдуть. Хочеться, щоб цей жарт залишився жартом. Волонтерство – це від бубликів до сучасної техніки. Поки іде війна, ми не маємо права зупинятися.

Відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” отримали координатори ГО “Наш батальйон” Ірина Апілат, Костянтин Бевзенко, член “Центру забезпечення військовослужбовців на Сході” Олег Веретільник, громадська волонтерка Катерина Веретільник, учасниці ГО “Смачна сотня” Світлана Доценко, Ірина Михайлик, Ярослав Німчин, Максим Смагло, волонтер Центру допомоги армії Сергій Золотаренко, волонтер Григорій Костантинов, ветеран АТО Олександр Кутний.

Неформальний захід для причетних до свята організувала Черкаська ОДА за підтримки волонтерської організації “Міжнародний благодійний фонд “Небайдужі”.

– Вітаю зі святом. Волонтер – це поклик душі допомагати тим, хто потребує допомоги, а не лише військовим. Йдеться і про людей, які постраждали від бойових дій, тому прийміть вітання від кожного, кому ви допомогли, – звернувся до присутніх заступник директора Черкаського обласного контактного центру Микола Шевчук.

Зі словом звернувся до присутніх черкаський волонтер В’ячеcлав Скічко.

– Тут багато людей, які присвятило значну частину свого життя тому, чого не мало було бути. Бажаю вам, щоб ті мільйони кілометрів, які ви проїхали на схід, ви проїхали з родиною на море чи ще деінде. Ті, дні, які ви не провели з дітьми, ви присвятили своїй сім’ї. Сподіваюсь, що цей день незабаром настане, – сказав Скічко.

Подяки від Канадської неурядової організації Stabilization Support Services в межах проекту “Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Украіні та громадянського суспільства” отримали Марина Горова, Лариса Когут, Юлія Кулагіна, Юрій Кулик, ІнессаПлащенкова, В’ячеслав Скічко та Оксана Циганок. Неформальний захід для причетних до свята організувала Черкаська ОДА за підтримки волонтерської організації “Міжнародний благодійний фонд “Небайдужі”.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама