Платний пересадочний, підозра ймовірному вбивці журналіста та мізерні запаси хлору, – підсумки дня

17.07.2018, 22:00

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

Вітання ювілярів. Сьогодні, 17 липня, міський виконавчий комітет ухвалив зміни до затвердженої програми “Турбота”, що діє до 2022 року. Так, вже в цьому році на одноразові виплати хочуть спрямувати 55  тисяч гривень (5 тисяч на одну особу), а на придбання листівок і конвертів – 108 тисяч, наступного року відповідно 15 тисяч і 209.

Платний пересадочний. Відсьогодні у Черкасах вартість пересадочного квитка становить 1 гривню. Йдеться про пересадку в межах маршрутів №8, №21, №26 та №27.

Хлорування. За словами в.о. директора КП “Черкасиводоканал” Світлани Лісковець, запасів рідкого хлору на підприємстві залишилось до кінця липня.

Підозра ймовірному вбивці. Слідчі управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури повідомили про підозру у вчиненні низки злочинів імовірному учаснику викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка.

Розбите скло у міськраді. У неділю невідомий кинув камінь у вітрове скло на вході до Черкаської міської ради.  Із заявою про пошкодження до поліції звернувся охоронець.

Заборона руху. У Черкасах тимчасово заборонять рух транспортних засобів трома вулицями: Пастерівською, Гоголя та Лазарєва. Таке ріщення сьогодні ухвалили на засідання виконавчого комітету Черкаської міськради.

Також у Черкасах 28 та 29 липня перекриватимуть кілька вулиць у звязку із проведенням Чемпіонату України з триатлону.

Самогубець. У Черкасах молодик розбив вікно на сходовому майданчику сьомого поверху багатоповерхівки на Ярославській та погрожував зістрибнути звідти.

0 коментарів

Залишити відповідь