Півмільйона для олімпійця, презентація томографа та заморозки, – підсумки дня

26.09.2017, 22:30

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня.

Новий томограф. У Третій черкаській міській лікарні швидкої допомоги сьогодні урочисто презентували придбаний комп’ютерний томограф. Вартіть радіологічного устаткування – 10,7 млн. грн. У лікарні запевняють, що користування приладом буде для людей безкоштовним.

Винагорода. Срібному призеру Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Сергію Кулішу спрямують 500 тисяч гривень на придбання житла. З такою пропозицією сьогодні під час засідання виконавчого комітету виступив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

Заморозки. Погоду Черкащини  цього тижня формуватиме північний антициклон. З північно-східними вітрами у наш регіон будуть надходити більш холодні повітряні маси. Із четверга в ранкові години на поверхні грунту та місцями у повітрі прогнозуються ранні заморозки 0-4º. Через зниження температури віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко висловив припущення, що опалювальний сезон в Україні стартує раніше, аніж планувалося.

Покупки. Чек одноразової покупки в Україні складає 111 гривень, у Черкасах – 70, найбільший чек, згідно досліджень маркетологів, мають Чернівці – 217 грн. Цікаво, що значну частину бюджету складають спонтанні покупки.

Обмеження. У Черкасах з 26 вересня до 5 жовтня перекриють вулицю Сергія Амброса між вулицями Новопречистенською та Різдвяною.

Техогляд. Міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував виданню “ІнфоМІТСТ” ситуацію із поверненням техоглядів. За його словами, є нормативи Європейського Союзу, у яких зазначено, що техогляд має бути. Однак така вимога почне діяти однозначно не з першого січня 2018 року, мовляв, нововведення впроваджуватимуться поступово.

Ремонт. КП ЧЕЛУАШ укладно договір на ремонт приміщення комунального підприємства вартістю в 1,35 млн грн.

0 коментарів

Залишити відповідь