Підсумок: трагедія на Заході і відголоски офшорного скандалу

04.04.2016, 22:51

Слідчі підозрюють, що підрядники привласнили 1,5 мільйони на будівництві спортзалу в Черкасах, на західній Україні доброволець з Чорнобаївщини покінчив життя самогубством, Апеляційний суд підтвердив повернення червонослобідській вулиці назви “Радянська”, на прибирання снігу біля приміщення міськвиконкому та Центру надання адміністративних послуг узимку місто витратило майже 50 тисяч гривень, а нинішня та колишній депутати прокоментували офшорний скандал.

Черкаська поліція підозрює посадових осіб “Багатогалузевого об’єднання Інтербуд” Української спілки ветеранів Афганістану, ПАТ “Експоінвест” та ТОВ «Інтербудгарант» у заволодінні державними коштами у розмірі 1,43 млн грн.

У військовій частині в Ужгороді повісився військовослужбовець із Чорнобаївського району.

На прибирання снігу біля приміщення міськвиконкому та Центру надання адміністративних послуг узимку місто витратило майже 50 тисяч гривень.

Київський адміністративний апеляційний суд ухвалив рішення відмовити дружині загиблого бійця АТО Іллі Іделя Тамарі Ідель в позові про повернення одній із вулиць Червоної Слободи Черкаського району імені її чоловіка.

Народний депутат України родом з Жашкова Світлана Заліщук у своєму “Фейсбуці” відреагувала на масштабний офшорний скандал, одним з фігурнатів якого є Президент України Петро Порошенко. Не залишився осторонь і екс-нардеп, лідер партії «Громадянська позиція», Анатолій Гриценко.

0 коментарів

Залишити відповідь