Підсумок дня: “місцеві” підрядники діють, а Черкаси атакує негода

02.08.2016, 22:04

Інфоміст підбиває підсумки інформаційного дня.

Ціни ростуть. Кожна з нових зупинок, придбаних КП ЧЕЛУАШ, обійдеться місту на 8,5 тисяч більше, ніж коштували в травні цього року.

Людей зі зброєю тут більше не буде. Підприємство “Агроко” більше не співпрацюватиме із фірмою, працівники якої причетні до побоїща, що сталося в суботу, 30 липня, в селі Мельники Чорнобаївського району.

Виконком затвердив програму щодо поводження з безпритульними тваринами. Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив проект рішення “Про Програму поводження з безпритульними тваринами у місті Черкаси на 2016-2020 роки”.

Демонтаж кожного кіоску коштуватиме Черкасам три тисячі, борду – дві. До кінця року у Черкаській міськраді на демонтаж незаконних кіосків та рекламних носіїв буде виділено по 200 тисяч гривень.

Черкаси “тонуть” від дощу і граду. Сьогодні ввечері черкащани дочекалися дощу. Та окрім нього, в деяких районах пішов і град. Деякі опади були розміром близько 10 мм.

Слідкуйте за сторінками нашого сайту в соцмережах “Фейсбук” та “Вконтакті” і дізнавайтеся найголовніші новини міста та області першими.

0 коментарів

Залишити відповідь