Підсумок дня: “комунальні” пристрасті і наближення ПСЕРу

18.02.2016, 23:13

Комунальне підприємство очолив екс-регіонал, рахунки «Черкасиводоканалу» можуть заблокувати, у ЧДТУ триває війна за ректорство, активісти вшанували загиблого героя-добровольця, а в Черкасах скоро голосуватимуть за програму соціально-економічного розвитку.

Відсьогодні директором комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” призначили вихідця зі Сміли Олександра Плюту. Із 2010 до 2014 років новий очільник “ЧЕЛУАШу” був депутатом Смілянської міськради, пройшовши по списку Партії регіонів.

Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” перебуває у катастрофічній ситуації, рахунки підприємства можуть заблокувати. Відповідно воду будуть постачатимуть лише населенню за окремим графіком, підприємства ж змушені будуть використовувати резерви, якщо такі є.

Колишній ректор ЧДТУ Тамара Качала вважає розірвання з нею контракту незаконним та через суд намагається поновитися на посаді. За словами Тамари Качали, Міносвіти порушило процедуру звільнення, а в документах, які стали підставою для розірвання договору, жінка не бачить порушень умов контракту з її боку. Нині ж, за словами екс-ректора, університет розгромлюють та “знову мусолять питання про його ліквідацію”.

У Долині троянд кілька сотень черкащан зібралися, аби вшанувати загиблого в селищі Широкиному черкащанина Сергія Амброса. Рівно рік тому, 18 лютого, 24-річний воїн помер від обстрілу.

8 лютого на сайті Черкаської міської ради з’явився проект Програми соціально-економічного розвитку. Саме ПСЕР відкриває дорогу до освоєння коштів спеціального фонду бюджету міста, що є об’єктом інтересу більшості бізнесменів та чиновників, ласих заробити на реалізації інтересів міста.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах і дізнавайтеся новини першими:

“Вконтакті” – http://vk.com/public97238909

“Фейсбук” – https://www.facebook.com/infomist.ck.ua/

1 коментарів

Залишити відповідь

  • призначили вихідця зі Сміли Олександра Плюту – пришёл банкротить очередное коммунальное предприяие