Підсумок дня: скандали, інтриги, розслідування

13.01.2016, 22:30

У суді розглядають справу дівчини, яку підозрюють у привласненні сотень тисяч бюджетних гривень, керівництво області розповіло, як не встигло освоїти кошти на ремонт театру, у адміністрації пояснили, чому сімї АТОвців досі не отримали документи на квартири, спецслужби затримали в Черкасах фігуранта мукачівської стрілянин.

У суді розглядають справу по діяльності приватного підприємця Наталії Трояченко, з якою у Черкаській міській раді уклали договір підряду на капітальний ремонт мережі зливових каналізацій у листопаді 2014 року. 27 березня 2015 за частиною 4 статті 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) правоохоронцями відкрито кримінальне провадження.

Людина, якій в міськраді довірили ремонт каналізації, привласнила сотні тисяч гривень

Як повідомили ОДА із наданих 16,4 мільйона гривень вдалося освоїти лише півмільйона. 15,9 мільйона гривень повернули в держбюджет.

Кошти, які Кабмін виділив на драмтеатр, повернули до держбюджету

Підприємство, яке має ремонтувати театр, помахало кулаками після бою

У Черкасах розгорівся скандал довкола придбання сім’ям учасників антитерористичної операції житла. Нагадаємо, коштом державного та обласного бюджету наприкінці минулого та початку цього року було закуплено 20 квартир. Їх отримали рідні загиблих та покалічених у ході АТО черкащан.

В обласній адміністрації розбираються із квартирами для АТОвців. Скандал докотився до СБУ

У адміністрації пояснили, чому сім’ї АТОвців досі не отримали документи на квартири (фото)

Співробітники Служби безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури затримали у Черкасах активіста, безпосередньо причетного до “мукачівських подій” 11 липня 2015 року.

Активіста, причетного до “мукачівських подій”, затримали через півроку в Черкасах

У самому «Правому секторі» вже встигли звинуватили працівників Служби безпеки України в протиправних діях.

У “Правому Секторі” погрожують перейти до “прямого народовладдя”

0 коментарів

Залишити відповідь