Підсумки вівторка: день скорботних споминів та сумної статистики

18.08.2015, 21:00

У військкоматі порахували загиблих на Сході, а в Оршанці пом’янули Момота у його 50-річчя. Не спокійно і на спокійній Черкащині – вогонь та вода забирають мирні життя.

За час проведення АТО загинули 90 черкащан. З них 67 бійців Збройних сил України, 9 прикордонників, 7 працівників УМВС, 7 добровольців, 8 осіб загинули у небойових умовах. Такі цифри сьогодні озвучив обласний військовий комісар Євген Курбет. Серед полеглих прикордонників і генерал-майор, який став легендою за життя.

Героя-прикордонника Ігоря Момота згадали у день його 50-річчя 
Момот 1

У день 50-річчя Ігоря Момота черкаський журналіст Андрій Кравець презентував в Оршанці книгу про легендарного прикордонника.

Він прожив жорстке, але правильне життя, – у Оршанці презентували книгу про легендарного Момота (фото)

Сумною статистикою не тішать і черкаські надзвичайники.

У Смілі під час земляних робіт загинув чоловік
Зниклого корсунчанина знайшли мертвим у річці
На Жашківщині пенсіонерка загинула, рятуючи город від пожежі

14

До всього, через тривалу спекотну погоду, на Черкащині до лісів і на торфовища обмежили доступ. Через високу ймовірність займання ці території щоденно вартують майже 170 пожежників. Напохваті й 40 пожежних цистерн.

Щоправда, не обійшлося і без приємних новин. Черкаських водіїв потішили члени виконкому, затвердивши перелік вулиць, які вже за тиждень мають розпочати ремонтувати.

А черкаські патріоти готуються до другого всеукраїнського благодійного фестивалю Ше.Fest. Він пройде вже цими вихідними у Моринцях. Гроші, зібрані цьогоріч, організатори планують передати батальйону “Айдар”.

0 коментарів

Залишити відповідь