Підсумки тижня: героїчний школяр, освітній скандал та бюджет для Черкас

18.12.2016, 22:47

“Інфоміст” підводить підсумки інформаційного тижня.

Проблемне прибирання. У стінах Черкаської міської ради радилися, як прибиратиметься місто від снігу до кінця дії договору на зимове утримання доріг, тобто до кінця цього року. Як повідомив заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук, сума, спрямована з бюджету на зимове утримання доріг міста в цьому році, майже вичерпалася. На найближчій сесії планується спрямування 4,9 млн грн на утримання.

Наступного снігопаду тротуари в Черкасах прибиратиме комунальне підприємство “ЧЕЛУАШ” і його субпідрядники. Також під час наради в мерії повідомили, що рахунки комунального підприємства ЧЕЛУАШ в банку “Вектор” сьогодні арештовані. Арешт пов’язаний із заборгованістю підприємства в сумі 300 тисяч гривень. Відповідно арешт буде знято після того, як підприємство погасить борг.

У вівторок вночі у Черкасах горів меблевий склад. Рятувальники ліквідовували масштабну пожежу на складі меблевих матеріалів. Участь у ліквідації взяли 10 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 32 рятувальники.

Близько 3-ї години ночі пожежу вдалося локалізувати, а ще через 40 хвилин повністю ліквідувати. Загиблих та постраждалих внаслідок пожежі немає. За попередніми даними причиною пожежі всередині складського приміщення стало коротке замикання старої електропроводки.

Баклановій радять звільнити оскандалену вчительку, мер просить “не гіперболізувати” проблему. Спеціальна комісія, що вивчала ситуацію у школі № 17, радить директору департаменту освіти та гуманітарної політики Марині Баклановій звільнити оскандаленого вчителя Наталію Макаренко та винести догану директорові школи Дмитру Бунякіну. Водночас чиновниця повідомила, що вчитель або директор школи можуть оскаржити наказ про звільнення.

Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що у мерії ще обдумають, яких заходів вжити до педагога.

Стрілянина в середмісті. У вівторок  ввечері у Черкасах поблизу залізничної колії знайшли тіло 39-річного чоловіка. Причиною загибелі стало вогнепальне поранення.

Укотре про “ProZorro”. У четвер у Черкасах відбулося обговорення використання електронної системи закупівель “ProZorro”. На засіданні присутні місцеві активісти, народні депутати від “Самопомочі” Єгор Соболєв і Семен Семенченко, представник Міністерства економічного розвитку Олександр Стародубов.

Порятунок дітей. Інформація про двох малолітніх дівчат, які провалилися під кригу, надійшла до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС близько 16-ї години 15 хвилин, від випадкового свідка події.

Ще до прибуття рятувальників, 15-річний Богдан Волик із ризиком для власного життя, зумів дістатися до дівчат і витягнути одну з них на берег. Тепер в мерії йому хочуть купити велосипед

Казус із голосуванням за бюджет. Черкаська міська рада проголосувала за бюджет на наступний 2017 рік. Він становитиме майже 2,5 мільярди гривень. Документ підтримали мінімальною кількістю голосів – 22.

Згодом виявилося, що депутат міськради Михайло Бінусов нібито “утримався”, тоді як у протоколі голосування навпроти його прізвища стоїть “за”. Потім повідомили, що у протоколі голосування за бюджет було допущено не одну, а дві помилки. Неправильно було внесено голосування не лише Михайла Бінусова, а й Володимира Гриценка. Він навпаки підтримав бюджет – тоді як у протоколі вказано “утримався”.

0 коментарів

Залишити відповідь