Підсумки тижня: боротьба з «Прозорро» та переможці «Громадського бюджету»

20.11.2016, 22:00

“Інфоміст” підводить підсумки інформаційного тижня.

Депутати “призупинили” власне рішення про допорогові закупівлі через систему “Прозорро”. Більшістю голосів депутати міської ради ухвалили зміни до свого ж рішення щодо здійснення електронних закупівель в Черкасах. Згідно ухваленого депутатами рішення у травні цього року була встановлена допорогова сума на закупівлю товарів та послуг, починаючи із 30 тис. грн, роботи – 100 тис. грн. Сьогоднішнім рішенням депутати фактично скасували поперній документ до квітня 2017 року.

Переможці “Громадського бюджету”. Координаційна рада “Громаського бюджету” визначила переможців великих і малих проектів. Участь у голосуванні взяли більше 10 тисяч черкащан. За результатами було обрано 9 великих і 26 малих проектів.

У Черкасах майже всі гірлянди вийшли з ладу. Черкаська міська рада планує закупити новорічні гірлянди. Оголошення про проведення закупівель уже з’явилось на сайті ProZorro. Очікувана вартість – 1 737 440 гривень.

3 роки за вбивство. Суд завершив розгляд резонансної справи із вбивством дитини, що трапилося в Черкасах в березні 2015 році, визнавши винною матір загиблого. Вирок ухвалено 26 вересня. Жінка своєї вини не визнає, і вже подала апеляційну скаргу.

Очікуваний демонтаж. До кінця року в Черкасах таки почнеться демонтування незаконно встановлених тимчасових споруд. У цьому під час засідання виконкому запевнив заступник міського голови Сергій Гура.

Робота заблокована. Одному з найпотужніших підприємств області Черкаському приладобудівному заводу арештували рахунок. Наступні на черзі – обладнання та устаткування. А все через багатомільйонну заборгованість перед Управлінням пенсійного фонду та Податковою інспекцією.

0 коментарів

Залишити відповідь