Підсумки: суд над Пустоваром і кримінальні “одкровення” члена виконкому

30.03.2016, 1:45

інфомістПечерський районний суд обрав запобіжний захід для начальника ГУНП у Черкаській області Владислава Пустовара, у скандальної сім’ї Лясових вуличили 31 алабая, а член виконкому Іван Кієнко розповів про побиття з боку людей депутата міськради. “ІнфоМІСТ”підсумовує, чим жила Черкащина у вівторок.

У Черкасах тричі на день мітингували на підтримку Владислава Пустовара. Зранку прихильники звинуваченого в хабарництві правоохоронця мітингували під стінами прокуратури, згодом – на Соборній площі. Увечері суд ухвалив рішення залишити його під вартою.

У Верховній Раді офіційно оголосили про позбавлення мандата нардепа Микола Томенка. Сам обранець не зміг відповісти, чи судитиметься за нього.

Черкаський активіст, член виконавчого комітету Іван Кієнко пов’язує акт насильства проти нього із активною громадською позицією.

Соснівський районний суд відмовив у задоволенні позовної заяви “Самопомочі” та Партії вільних демократів щодо визнання рішення про обрання нового виконавчого комітету нелегітимним.

У сім’ї Лясових вилучили скандальних алабаїв, що минулоріч покусали молоду дівчину в центрі Черкас. Загалом у господарів забрали 31 собаку.

Цьогоріч міська влада відремонтує 43 зупинки, перелік яких затвердили на засіданні виконавчого комітету.

У місті обмежать рух на двох вулицях через ремонт дороги.

Члени виконавчого комітету з другої спроби таки затвердили рішення щодо пільгового проїзду для черкаських школярів та студентів. Незабаром за студентським посвідченням черкащани зможуть їздити у тролейбусі за 0,75 коп.

У зв’язку із перейменуванням вулиць у Черкасах виконком затвердив перелік назв зупинок.

 

0 коментарів

Залишити відповідь