Підсумки п’ятниці: 5 мільйонів на смілянське правосуддя та консенсус із перевізниками

13.07.2018, 19:34

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

5 мільйонів на правосуддя. У Смілі по вулиці Кондратюка,5 збудують Будинок правосуддя. Підрядник у своїй тендерній пропозиції вказав, що розпочне роботи уже в серпні. Оздоблення фасаду планують завершити уже в травні наступного року, а внутрішнє облаштування будівлі – в листопаді 2019-го. Приміщення буде побудовано з нуля, оснащене комунікаціями та необхідним обладнанням. Буде проведено благоустрій об’єкту. Зокрема, буде придбано 12 гербів судді, 12 суддівських крісел, 4 кабіни для підсудних.

Консенсус із перевізниками. Перевізники й надалі возитимуть визначені пільгові категорії громадян у громадському автотранспорті Черкас на безоплатній основі. Такий консенсус був досягнутий на нараді в ОДА. У ній також узяли участь представники громадських організацій.

ЧИТАЙТЕТАКОЖ: Перевізник вибачилася перед АТОвцями

Крок до легалізації “євроблях”. Народні депутати проголосували за основу законопроекти, що дозволять знизити акцизи на розмитнення автомобілів та посилити відповідальність за використання нерозмитнених авто. Проект закону № 8487 вносить зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових авто.

0 коментарів

Залишити відповідь