Підсумки понеділка: енергетична модернізація та порятунок від чуми

17.08.2015, 21:24

11874002_1623633184580662_317938992_n

Понеділок традиційно розпочався із селекторної наради у Черкаській ОДА. Цього разу говорили про готовність навчальних закладів області до початку нового навчального року та про підготовку житлово-комунального господарства та підприємств паливно-енергетичного комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період.

Уманський педагогічний університет у лідерах за кількістю вступників

Школи Черкащини вчитимуть 1705 дітей-переселенців

Поки Черкаську ТЕЦ забезпечують вугіллям, Уряд проводить енергетичну модернізацію. Держава компенсує громадянам частину коштів на заміну котлів та утеплення осель.

Уряд прийняв декілька рішень з цього приводу. «Перше рішення – це те, що якщо ви хочете поміняти котел у своєму будинку, ви можете прийти до державного банку Ощадбанку або до Укргазбанку, отримати кредит, і держава компенсує вам 20 % від вартості такого котла. Одразу», – повідомив Прем’єр-міністр.

Також українці зможуть отримати компенсацію від держави на утеплення будинку в розмірі 30 %. «Ви отримали кредит – держава вам одразу компенсувала 30 % на те, щоб поміняти вікна, на те, щоб зробити вашу оселю теплішою. І відповідно ви будете менше використовувати енергії і менше платити по рахунку за житлово-комунальні послуги», – зазначив Арсеній Яценюк

Черкаська ТЕЦ забезпечена вугіллям на 40%

На енергетичну модернізацію оселі черкащани отримають кредити від держави

1436956140_10071804

Мобільні групи боротимуться зі стихійними ринками по області. Їх створять із правоохоронців, санепідеміологів, ветеринарів та інших фахівців. Таке доручення на регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дав голова Черкаської ОДА.

Окрім того з метою попередження та профілактики захворюваності на африканську чуму свиней у Черкаській області перевірять 194 господарств, де вирощують від 20 і більше свиней. Саме стільки ферм зареєстровано в нашому регіоні, що спеціалізуються на вирощуванні цих тварин.

На Черкащині перевірятимуть свиней

Черкащина убезпечується від африканської чуми свиней

 

0 коментарів

Залишити відповідь