Підсумки п’ятниці: комп’ютерних геніїв “поселять” у їдальні, а черкащан вчитимуть витрачати бюджетні гроші

21.08.2015, 21:07

У рамках реалізації програми «Громадський бюджет міста Черкаси на 2015-2019 роки» із міського бюджету виділять 5 млн грн. Як витрачати ці гроші, будуть вирішувати не депутати, а містяни. А черкаським ІТшникам шукають бюджетні варіанти із площею під офіси. Серед пропозицій – колишня їдальна Будинку рад.

бюджет

Багато депутатів опікуються лише своїми округами. Таким чином громада втрачає можливість розпоряджатися коштами. За допомогою поляків хочемо долучити громаду до використання коштів. Наразі вже створена координаційна рада з питань громадського бюджету. Поляки будуть співпрацювати з нами, вони навіть готові організувати фінансову підтримку, що забезпечить хорошу рекламу для бюджету, – розповідає головний фінансист міста Наталія Джуган, презентуючи проект “Громадський бюджет”.

Поляки навчать черкасців витрачати бюджетні кошти

Розвитком ще одного прогресивного проекту переймаються перші персони міста тат області. Бізнес-інкубатори iHUB – це простір, де на певних умовах молодим фахівцям та підприємцям тимчасово надаються спеціально обладнані приміщення та інше майно для розробки інноваційних проектів. Центр буде ще й локацією для проведення різних заходів навчального спрямування, що дасть можливість молодим інноваторам та підприємцям мати доступ до унікальних знань та інформації. Охочі розвивати цей напрямок є. Питання у місці локації бізнес-інкубатора.

У “ресторані” черкаського Будинку рад облаштують бізнес-інкубатор іHUB (фото)

11924865_927208197338772_1777988369_o

Черкаська область першою здала фортифікації Міністерству оборони. Далеко не всі будівельники погоджувалися на такі роботи, бо це небезпечно. А ті, хто не побоявся, отримали відзнаки від губернатора області.

Черкащани швидше за всіх збудували фортифікації на українському кордоні

А поки обласний очільник нагороджував будівельників-сміливців, його самого відзначили аналітики видання “Слово і діло”. Згідно їхнього моніторингу, Юрій Ткаченко обійшов колег із інших областей за кількістю даних обіцянок та за їхнім виконанням. Із 65 обіцяк – 40 вже реалізовані, 20 – ще у процесі. Не виконані – 5. Такі підрахунки мають автори  Другим за ним іде голова Харківської ОДА.

32c73c9961d0563b92d140b078333eaa

А уманські рятувальники лише готують до традиційних звитяг – у них на носі прибуття до 30 тисяч паломників-хасидів. До патрулювань міста на цьогорічному святкуванні Рош-га-Шана залучать 90 рятувальників та 16 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки із підрозділів Управління ДСНС України  в області.

Уманські рятувальники задіюють усі резерви для зустрічі хасидів

0 коментарів

Залишити відповідь