Підсумки дня: “золота акція”, демонтаж радянського пам’ятника і кадрові зміни

07.02.2018, 20:38

ІнфоМІСТ підбиває інфораційні підсумки дня. 

На лікарняне ліжко через негоду. Через нерозчищені дороги та тротуари постраждали вже 783 людини. Така кількість зафіксована з 18 січня і по 5 лютого. Про це кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомив завідувач міського травматологічного пункту лікарні №3 ШМД Віталій Григор’єв. Усього з часу “великої негоди” 18 січня до травмпункту звернулося 1028 людей, переважна більшість з яких – з вуличними травмами.

Черговий демонтаж. У Черкасах демонтували пам’ятник “Героям великого жовтня та громадянської війни”. Пам’ятник, що був встановлений на перехресті Гагаріна та Героїв Дніпра, раніше не перебував на балансі жодного комунального підприємства. Нещодавно цей сквер передали КП “Дирекція парків”.

Кадрові рокіровки. У складі фракції ВО “Черкащани” в міській раді Ігоря Кривошеєва має замінити Олександр Сандецький. Сандецький є наступним по списку партії по кількості голосів, набраних на місцевих виборах 2015 року. Як відомо, після проходження спецперевірки Кривошеєв повинен скласти депутатський мандат і стати заступником міського голови.

Тоді як обов’язки керівника департаменту архітектури та містобудування ЧМР з 5 лютого виконує депутат міської ради Максим Скорик.

Вибір редакції

“Золота акція” зі столичним присмаком: як в міськраді все перевернулося

Черкаська міськрада одним махом прибрала із посади секретаря мастодонта місцевої політики Олександра Радуцького та ухвалила персональний склад нового виконавчого комітету. Все пройшло без шуму і пилу по заздалегідь узгодженому десь в затишних кабінетах Києва плану. Розвиток подій зайвий раз нагадав, якою мілюзгою є наший обласний центр із своїми розкладами, порівняно із політичною міццю столиці. Як все було, чому саме так стало, та хто зірвав великий куш за результатами сесії 6 лютого, – читайте в матеріалі “Інфоміст”.

0 коментарів

Залишити відповідь