Підсумки дня: зміни до черкаського бюджету, “пакетні” рішення та справа Сергієнка

13.03.2018, 20:30

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Справа Сергієнка. 13 березня 2018 року Апеляційний суд розглянув клопотання Соснівського райсуду про передачу справи про вбивство Василя Сергієнка до іншого суду в межах юрисдикції. Відтепер справу слухатиме Черкаський районний суд.

“Пакетні” рішення. Депутати пакетом підтримали 17 питань порядку денного. За проголосували 38 депутатів. У числі згрупований питань, зокрема, підтримка петицій про укомплектування дитячої поліклініки №2, про функціонування дитячої поліклініки № 3, про закупку тролейбусів для міста, про підвищення якості перевезення та встановлення автоматичної системи порушень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада з третього разу вирішила преміювати мера

Виконком без медика. Міська рада не проголосувала за включення до складу виконавчого комітету Віталія Григор’єва. За проект рішення проголосували лише восьмеро осіб, серед яких – міський голова.

Зміни до бюджету. Черкаська міськрада внесла зміни бюджету на 2018 року. За внесення змін в частині загального і спеціального фондів проголосували 37 депутатів. Зокрема, в проекті передбачено виділення 5 мільйонів гривень на будівництво багатофункціонального спортзалу в Черкасах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські депутати не підтримали петицію про передачу “Салюту

Черговий “свободівець” на посаді. “Свободівець” Павло Собко став заступником директора комунального підприємства “Міськсвітло”.

0 коментарів

Залишити відповідь