Підсумки дня: випускники школи бізнесу та курйози, результати і майбутнє черкаського книгофесту

26.04.2018, 20:00

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Річниця катастрофи. Черкащани вшановують жертв аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Нині минає 32 роки від тих трагічних подій.

Школа бізнесу для дітей та равликова ферма. Перші 22 слухачі черкаської Школи малого та середнього підприємництва сьогодні отримати сертифікати про успішне завершення навчання. Школа МСП – це спільний проект Черкаської ОДА, Агенції регіонального розвитку та Фонду Василя Хмельницького K.Fund.

Спортивні досягнення. Боксерка з Черкас Кароліна Махно перемогла на чемпіонаті Європи. 

Золота знахідка. На Замчищі Хмельницьких у селі Суботові знайдено золотий перстень з бірюзою ХVII ст. На перстні є монограма “ƟХ”.

Трояндовий рай. У Пехівському лісництві Звенигородського лісгоспу  виростили для продажу понад 10 тисяч саджанців троянд. За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, є в наявності майже 100 сортів українських та закордонних колекцій. 

Підсумки книжкового фестивалю. Третій книжковий фестиваль у Черкасах стане можливим лише за умови стабільного фінансування і зацікавлення з боку влади та спонсорів. Про це організатори фестивалю “Маестро” заявили сьогодні на прес-конференції, підсумовуючи результати цьогорічного фесту. Не обійшлося і без куйозів:  під час фесту поцупили сімейну реліквію. 

0 коментарів

Залишити відповідь