Підсумки дня: водні випробування в оселях черкащан та хабар держвиконавця

21.05.2018, 20:00

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Ситуація у 8 школі. Діти – в нормі, причини отруєння досі шукають. Експерти досі не встановили причин масового отруєння, внаслідок якого госпіталізувати півсотні учнів 8 травня.

У Черкасах стартують гідровипробування. Першим без гарячої води залишиться район вулиці Зеленої. Опісля комунальники перевірятимуть мережі у районі Хіміків, Південно-Західного району і вулиці Смілянської. Гідравлічні випробування І етапу будуть проводитись в чотири підетапи.

ДТП із постраждалими. Сьогодні о 9 годині ранку на виїзді з міста Черкаси в бік Сміли сталася аварія. Водій автомобіля “Лексус” виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з авто “ВАЗ-2105”.

Ремонт мостів. Служба автомобільних доріг у Черкаській області замовить ремонт двох мостів через річки Рось та Росаву в Канівському районі сумарною вартістю близько 44 мільйонів гривень. По обох об’єктах оголошено тендери.

Хабар за виїзд. Головного державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції зловили на хабарі. Та вимагала й одержала від жителя Черкащини неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США за зняття заборони виїзду за кордон в рамках відкритого виконавчого провадження.

Вибір редакції

Антикорупційний суд – завершальна ланка вітчизняного антикорупційного ланцюга. Його впровадження має замкнути на собі роботу раніше створених Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Справи по ТОП-корупції, над якими працювали слідчі НАБУ та прокурори САП, мають розглядати судді з незаплямованою репутацією, обрані в ході прозорих конкурсів із залученням західних партнерів. Звучить, як поганий сон з четверга на п’ятницю для суб’єктів обширного українського корупційного фронту. В ідеалі всі, хто наживає статки, так би мовити, не зовсім законно, може опинитися між молотом і ковадлом. Згідно з урядовим Планом заходів з виконання Угоди про асоціацію, вже до кінця цього року в нашій країні мають провести конкурси на посади суддів Антикорупційного суду. Проте станом на середину травня навіть законопроект про АКС досі не ухвалений парламентом.

Для чого нашій країні окремий антикорупційний суд, як і чому так довго йде процес його створення, та чим загрожує зволікання в законотворчій роботі, – розбирався “ІнфоМІСТ”.

Суд іде: коли в Україні замкнеться антикорупційний ланцюг?

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь