Підсумки дня: вбивство черкаського депутата – версії та звинувачення

29.09.2017, 21:30

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки тижня.

Убивство депутата Михайла Бінусова. 28 вересня після 22-ї години на вулиці Одеській в мікрорайоні Лісовий було виявлено тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями. Ним виявився депутат міської ради Михайло Бінусов.

За фактом вбивства депутата Михайла Бінусова Головним управлінням Нацполіції в Черкаській області вчора відкрито кримінальне провадження за ознаками п.12 ч 2 ст 115 ККУ (умисне вбивство вчинене за попередньою змовою осіб).

Міський голова Анатолій Бондаренко охарактеризував вбивство Михайла Бінусова, як зухвалу подію, яка кинула виклик суспільству. Також міський голова повідомив, що після призначення в департамент ЖКК, Бінусов не міг три дні втрапити в робочий кабінет. – Три дні Бінусов не міг потрапити в кабінет. Попередній керівник Яценко спільно з угрупованням, куди входить Яценко, Радуцький, Бородай працювали по відмиванню коштів у ЖКК, – сказав він.

Такі гучні звинувачення прокоментував секретар міської ради Олександр Радуцький. 

– Шкода, що загинула людина. Депутат чи не депутат, але це людина… Мої співчуття… Але ці звинувачення: брєд я не можу коментувати, – сказав він.

Пізніше він заявив, що невідомі погрожують його родині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бондаренко каже, що на нього готувався замах

Згодом депутати зібралися на позачергову сесію, аби просити керівництво держави проконтролювати розслідування резонансного вбивства.

У свою чергу керівництво прокуратури та поліції прозвітували про хід розслідування вбивства.

Призначення керівника Держеокадастру в Черкаській області. Ольгу Володимирівну Залогу призначено на посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області наказом  Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 29 вересня 2017 року.

Заява про підкуп. Сьогодні під час брифінгу відразу два депутати міської ради заявили, що їх намагалися підкупити і за гроші вмовити голосувати за імпічмент міському голові. При цьому ні екс-“вільний демократ” Максим Шадловський, ні “самопомічанин” Олексій Романов відразу не звернулися до правоохоронних органів.

0 коментарів

Залишити відповідь