Підсумки дня: у Канів та Шполу прийшла біда, а під Черкасами ділять-не поділять Дніпрове узбережжя

23.07.2015, 21:00

 

підсумки 2307

Канів та Шпола сьогодні у жалобі. У Каневі в останню путь провели земляка АТОвця, який 21 липня загинув на Донеччині. Олександр Перцев добровільно став до лав військових у березні 2015 року. А Шпола прощалася із міським головою. Віктор Заскалета раптово помер напередодні через тромб. Він планував брати участь у цьогорічних місцевих виборах та повторно виборювати посаду міського голови Шполи.

У Шполі оголосили день жалоби

Єдиною приємною новиною для канівчан стало успішне завершення пошукової операції. Учора у місцвому лісі загубилися два хлопчаки. Шукати їх почали ще з вечора. 5000 га лісу вздовж і впоперек прочісували майже півтори сотні людей.

Загублених у Каневі хлопчиків і досі шукають
Рятувальники розказали подробиці канівської пошукової спецоперації

DSC06237

Натомість на черкаських екологів найшло “прозріння” під Свидівком. Там сьогодні наживо знімали детектив із елементами драми. Головний еколог області Микола Клименко запросив журналістів на екскурсію в культурно-оздоровчий комплекс “Свидівок Тур”. Аби наглядно продемонструвати, як нахабні забудовники заграбастали берегову смугу Дніпра. Зрештою і сам “нарвався” на докори правоохоронців.

Війна за Дніпрове узбережжя: чи законно забудовують пляжі Свидівка (фото, відео)

55ad58399b0ce_26(8)
А черкаські автомайданівці взялися з’ясовувати стосунки із тими, хто роз’їжджає Черкасами і називає себе бійцями “Донбасу”. по роз’яснення черкаські активісти звернулися до до командира батальйону, народного депутата Семена Семенченка.

Що роблять бійці “Донбасу” у Черкасах? – активісти питають у Семенченка
FotorCreated

Радуцький – заступник Кличка, Акопян – ілюзіоніст, а Бондаренко – співає про цигарки з ментолом. Це не жарт. Це – “Паралельна реальність” – нова рубрика від видання “ІнфоМІСТ”. У першій публікації цієї серії ми знайшли тезків секретаря Черкаської міської ради та сімох депутатів міської ради за алфавітним порядком. Далі буде…

 

0 коментарів

Залишити відповідь