Підсумки дня: у Кабміні жахнулися від черкаських доріг, а черкащан жахають історії АТОвців

13.08.2015, 22:35
dorogi-razbitye
Фото з мережі

До черкаських доріг прикута пильна увага не лише місцевих водіїв, а тепер ще й урядовців. Про все без прикрас на засіданні Кабміну доклав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Такої ж уваги державних мужів прагнуть і родини бійців АТО.

У центрі загальної уваги – черкаські дороги. Їх на міцність та якість перевіряли черкаські автомайданівці. Разом із експертами об’їздили кілька районів. А в самому обласному центрі нарешті почали працювати бригади ремонтників.

До 15 серпня перекриють центральну вулицю

Додаткової фінансової підтримки в урядовців для розбитих шляхів Черкащини просив губернатор. Прем’єр-міністр України підтримав це прохання Юрія Ткаченка. Мовляв, про дорожню проблему області добре знає.

Арсеній Яценюк жахнувся від черкаських доріг

Кабмін

Вдалося Юрію Ткаченку ще й домогтися втручання урядовців у питання роботи “Азоту”. Черкаське хімічне підприємство не працює із кінця травня. Його відімкнули від газопостачання. Вітчизняні чи імпортні добрива купуватимуть українські аграрії – стане відомо за тиждень. Доти міністерська комісія має з’ясувати, чи можливо поновити виробництво на заводі у Черкасах.

Ситуацію на «Азоті» вивчатимуть урядовці
інтер

А у родин АТОвців свої проблеми. І мають вони їх чимало. А все тому, говорять, що держава їх не чує. У Золотоноші родина загиблого бійця Валентина Чурути більше року не може отримати гарантовану державою компенсацію за свою втрату. Весь цей час у Міноборони родичам пояснюють, мовляв, військовослужбовцем Валентин на обліку не стояв, тому і грошей не даватимуть. Тому його мати пішла шукати справедливості по судах.

А у Черкасах ті, хто повернувся з війни, скаржаться, що не можуть отримати ліки за пільговими рецептами. Чому виникають такі ситуації пояснював директор департамету охорони здоров’я Олег Стадник.

Між тим, у віськкоматах області триває активна мобілізаційна кампанія. На Уманщині, приміром, до війська прикликають цілими родинами.

PICT7843-11
Фото: chigirin-travel.ck.ua

Активісти ж на Черкащині патріотизм земляків відроджують забутими ремеслами та неймовірними пейзажами. Давні українські традиції та забавки разом зі старовинними знаряддями праці зібрали на Черкащині у сільськогосподарському парку розваг «Зерноленд». А на Чигиринщині жителі села Мельники вирішили спробувати себе у ролі “зелених туроператорів”.

А от шполянський пенсіонер вразив всю область своєю щедрістю. Йосип Маслюк зібрав 150 тисяч гривень і вирішив на ці гроші встановити погруддя Тараса Шевченка.

0 коментарів

Залишити відповідь