Підсумки дня: розширення Канівської громади, ініціативи черкаської молоді та відсторонення депутата

06.07.2018, 19:55

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

До Канева приєднають село. На сесії Канівської міської ради ухвалили рішення про приєднання Яблунева до Канівської міської територіальної громади.

Ініціативи від молоді. Історії змін у своїх громадах сьогодні презентувала молодь із трьох областей України. Живу бібліотеку влаштували у Черкасах. Учасники програми “Майстерня сільських ініціатив” розповіли гостям про свої проекти. Упродовж останнього сезону майстерні від осені 2017 року до літа 2018 втілили аж 22 ініціативи, 8 із них – на Черкащині.

Відсторонення обранця. Депутат міськради Максим Шадловський відсторонений від посади заступника директора департаменту освіти і гуманітарної політики.

Розшук. На Чигиринщині розшукують 23-річну дівчину Юлія Горбань.  Рідні просять всіх жителів ближніх сіл, інших жителів Чигиринщини, знайти зниклу безвісти дівчину Юлію Горбань. Вийшла з дому у вівторок о 10 годині ранку і до цих пір не вийшла на зв’язок.

Вибір редакції

Поки керівництво країни озвучує амбітні плани та «хоче вхопити Місяць з неба», пересічні українці все ж сподіваються хоча б на «косметичний» ремонт «старої транспортної реальності», в якій нині, власне, і живемо.

Серію матеріалів про «транспортне майбутнє», яке наступило вже сьогодні у сусідніх Польщі та Чехії, розпочнемо із транспорту, яким хоч раз користувався кожний українець, – міського громадського. Поїхали.

УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ ТА ПОЛЬСЬКА РЕАЛЬНІСТЬ: ЯК РЕФОРМУЮТЬ ТРАНСПОРТ У ЧЕРКАСАХ ТА ЖЕШУВІ

 

0 коментарів

Залишити відповідь