Підсумки дня: реконструкція на мільйон та ігнор преміювання мера Черкас

14.02.2018, 20:00

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Без преміювання. Черкаська міська рада не проголосувала за надбавки і полювання міського голови Анатолія Бондаренка. За проголосували лише 20 обранців. За словами представників профільного департаменту, надбавки і премії передбачені постановою Кабінету міністрів. Згідно з проектом рішення, меру пропонували давати премію в розмірі 400%, надбавку в розмірі 100%, а також матеріальну допомогу.

10 січня цього року фракція ВО “Свобода” не підтримала проект щодо преміювання міського голови. Сьогодні, 14 лютого, “свободівці” вже голосували «за». Чому передумали – читайтеу матеріалі.

Реконструкція на мільйон. Більше мільйона гривень бюджетних коштів спрямують цього року на реконструкцію Мосту кохання. Про це в коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомив директор комунального підприємства “Дирекція парків” Володимир Стойко.

“Кохання поза часом”. Сьогодні у Черкасах вирішили взяти шлюб 12 пар. Саме в День Святого Валентина у Мін’юсті зробили виняток: подати заяву на реєстрацію шлюбу та навіть одружитися до опівночі можуть всі охочі. Поки найпізніша церемонія була запланована на 19.30.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Підприємець заспокоївся”, – черкаські перевізники випустили всі автобуси на маршрути

Передумали будувати. У департаменті архітектури та містобудування відмінили торги на будівництво вулиці Квіткової. Про це йдеться на сайті “Прозорро”. Як повідомлялося раніше, в кінці минулого року було оголошено торги на першу чергу робіт по будівництву вулиці Квітковою від вул. Сумгаїтської до вулиці Хоменка, орієнтовною вартістю в 42 мільйони гривень. Аукціон по тендеру виграв ПП “Дорстрой”. Вчора, 13 лютого торги були відмінено через скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг. 

Вибір редакції 

СОРТУВАННЯ СМІТТЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ: як готується Черкащина до змін

Із 1 січня українці мають сортувати сміття за видами матеріалів, за придатністю до повторного використання та захоронення. Про це йдеться у статті 32 Закону України “Про відходи”, до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.

Втім експерти говорять: чинний закон не створює системи або ж ієрархії поводження з відходами, яка вже давно є в ЄС. Тому «відпершосічневе сортування», яке наробило багато галасу, можна швидше називати декларативним. Не секрет, що в Україні відсутня і належна інфраструктура для роздільного збору, сортування та утилізації твердих побутових відходів. Якою є готовність до проєвропейських змін у «сміттєвому напрямку» Черкащини, з’ясовував «ІнфоМІСТ». 

0 коментарів

Залишити відповідь