Підсумки дня: повернення полонених, “розбазарювання держмайна” та викриття псевдоміліціянтів

17.07.2015, 20:00

63727_466990740145855_8725006201913365574_n

Радісна новина: повернувся на Чигиринщину кіборг Бабенко Вадим, який перебував в полоні більше 5 місяців. Звільнили з полону і добровольця батальйону “Айдар” Василя Бондарука “Гуцула”.

Добровольця батальйону “Айдар” звільнили з полону

А на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради розглянули одне із найобговорюваніших питань: перейменування вулиці Леніна.

ЇЇ розподілять на дві частини, одна з яких буде вулицею Героїв Небесної Сотні, інша ж – Свято-Макарівська.

Окрім того на засіданні вирішили фінансово допомогти ОСББ утеплити багатоповерховий будинок по вулиці Козацька та нагородити пожежників, які рятували драмтеатр.

Перейменування вулиці Леніна обговорять на громадських слуханнях

Рятувальників, які гасили пожежу в драмтеатрі, нагородять

Утеплити будинок черкасцям допоможуть кошти з міського бюджету

Регіональні партнери «Бюро аналізу політики» у Черкасах виступили із досить гучною заявою: Черкаська обласна лікарня купує найдорожчі у країні яйця, а обласне управління сім’ї, молоді і спорту оздоровлює одну дитину за вартістю двох. Всі факти подібного «розбазарювання» держаних коштів активісти викладають на сторінках всеукраїнського інтернет-порталу бюро.

Черкаські активісти викрили тендерні шахрайства на десятки тисяч гривень

У свою чергу міліція теж похвалилася здобутками: телефонних шахраїв, від яких постраждало близько 20 черкащан, нарешті затримали.

Зловмисники представлялися міліціонерами та пропонували вирішити питання за гроші. За останні півроку від їхніх дій постраждало близько 20 жителів тільки Черкаської області”.

“Нашумілих” псевдоміліціонерів, які шахраювали на Черкащині, затримали (фото, відео)

0 коментарів

Залишити відповідь