Підсумки дня: післясмак сесії, коштовний спортзал та перемога АМКУ

11.08.2017, 21:30

“Інфоміст” підводить інформаційні підсумки дня.

У черкаській школі відремонтують спортзал за 12,7 млн грн. Черкаська школа № 34  може отримати спортзал за 12,7 мільйона гривень. За оптимістичними прогнозами замовника, роботи мають бути завершеними до кінця вересня наступного року. Аукціон по тендеру уже відбувся, договір з переможцем поки що не підписаний. Зараз потеційний підрядник уже готовий облаштувати підлогу в такому залі за 3,5 млн грн

На Смілянщині мати та батько забили 3-річну дитину, – поліція. У січні 2017 року 3-річний житель одного із сіл Смілянського району помер від отриманих ушкоджень.

Дві фірми узгодили свої дії, розігравши тендер на ремонт дороги у Черкасах. Дії щодо узгодження конкурсних пропозицій між ТОВ “АВТОМАГІСТРАЛЬ-ЦЕНТР” та ПП “НОВОБУД-2008” визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Організатори розповіли, що з’явиться під мостом кохання до Дня міста. У Черкасах вже завтра стартує традиційний фестиваль “Дивосвіт”. Цьогоріч черкащанам обіцяють спробувати “Минуле на дотик”.

Бондаренко про відставку виконкому і події в раді. Учора в Черкасах відбулася резонансна сесія міської ради, в ході якої депутати скасували нашуміле рішення виконкому щодо забудови берегової смуги, а також проголосували за відставку виконавчого комітету. Згуртував депутатів навколо цих питань секретар міськради Олександр Радуцький. Чи ініціюватиме тепер міський голова відставку секретаря, що пішов проти нього? Це та інші питання ми поставили меру під час ексклюзивного експрес-інтерв’ю.

0 коментарів

Залишити відповідь