Підсумки дня: переможний день Радуцького і “китайське попередження” для чиновників

15.03.2016, 23:45

інфомістДепутата міськради від БПП “Солідарність” Олександра Радуцького обрали секретарем міської ради. “За” таке рішення проголосували навіть, здавалось, його запеклі опоненти. Як відбувалося голосування, дивіться у нашому фоторепортажі.

Чим іще жило місто сьогодні, підсумовує “ІнфоМІСТ”.

В управлінні інспектування департаменту архітектури та містобудування побили вікно. Очільник управління інспектування Олександр Давиденко дії вандалів прокоментував коротко: “Яка країна – такі і теракти”.

Перед сесією містяни мітингували проти будівництва у своєму дворі.

У Черкасах 23 квітня планують відкриття памятника “Борцям за волю України”. Про ініціаторів, проект монументу, роботу над його втіленням та фінансування нашому виданню розповів головний архітектор області Василь Дмитренко.

Користувачів соцмереж сполошила пожежа на території аеропорту.

Депутати ухвалили низку документів: ПСЕРпрограму розвитку велосипедної інфраструктури в місті на найближчі 4 роки, програму розвитку дизайну міського середовища та зовнішньої реклами на 2016 – 2018 роки.

Біля Будинку трауру місто прощалося із багаторічним депутатом міської ради, відомим у місті політиком і підприємцем Ігорем Калашником.

0 коментарів

Залишити відповідь