Підсумки дня: освітні обшуки та європейський техогляд для черкаських водіїв

19.03.2018, 20:22

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Освітні обшуки. У департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР проходить санкціонований обшук. 13 березня Соснівський райсуд Черкас задовольнив клопотання слідчого та надав дозвіл на обшук.

У судовій ухвалі зазначається, що за версією слідства, службові особи департаменту у 2017 році уклали договори на проведення ремонтних робіт в навчальних закладах. У подальшому після проведення авансових оплат та закриття актів виконаних робіт по цих договорах була привласнена частина бюджетних коштів через здійснення безтоварних операцій та переведення коштів у готівку, виконання робіт із завищеними обсягами.

Перша школа МСП. Перша Школа малого та середнього підприємництва стартувала в Черкасах 19 березня. Це – спільний проект Черкаської ОДА, Агенції регіонального розвитку та Фонду Василя Хмельницького K.Fund. Відкрив Школу очільник області Юрій Ткаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет VS інвестор: у Черкасах обговорили пропозиції будівництва сортувальних ліній для сміття

Справа Сергієнка. 16 березня 2018 року у Тальному відбулося засідання районного суду, що розглянув клопотання прокуратури щодо продовження терміну тримання під вартою підозрюваних в убивстві Василя Сергієнка Мельника, Воронкова, Горбенка та Недибалюка. Колегія суддів ухвалила залишити підозрюваних у СІЗО ще на 2 місяці.

Вибір редакції 

«Техогляд по-європейському». Чого черкаським водіям чекати в найближчому майбутньому

У 2019 році в життя черкаських водіїв може повернутися дещо підзабутий термін «техогляд». Справа в тім, що відповідно до Угоди про асоціацію Україна має повернути обов’язкову перевірку придатності до експлуатації транспортних засобів для приватних автомобілів.

В ідеалі це має бути оновлене явище, позбавлене ареолу корупції, що остаточно дискредитувала перевірки транспорту в «нульових» роках. Обов’язковий технічний огляд повинен повернутися в нашу країну, увібравши досвід держав-членів ЄС.

Що нині відомо про реформу та чого чекати черкаським водіям, – далі в матеріалі. 

0 коментарів

Залишити відповідь