Підсумки дня: Небезпечні заробітки в Росії та відвертості головного поліцейського області

06.04.2016, 23:00

У Черкасах вербують людей продавати наркотики в Росії, головний поліцейський області Владислав Пустовар навів докази своєї невинуватості, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко отримав нових заступників, підприємці панікують через проблеми з оформленням МАФів, дві черкаські маршрутки втрапили у ДТП. читайте найцікавіші новини середи у підсумках від видання “ІнфоМІСТ”.

З пішого кур’єра – у наркоторговці. Під виглядом реклами черкащан вербують торгувати наркотиками в Росії. Великий і яскравий рекламний плакат в центрі міста відразу привертає увагу. Молоде усміхнене обличчя шокує перехожих черкащан космічною пропозицією: “треба піший кур’єр, надаємо житло, зарплата 8,5 тисяч гривень”. Та всього лиш варто зателефонувати за вказаним на полотні номером, щоб зрозуміти, що за казковою сумою ховається кримінал і велика вірогідність опинитися за гратами… в сусідній Росії.

Справа Пустовара. Головний поліцейський області Владислав Пустовар після затримання сьогодні  вперше вийшов до журналістів. На нашому сайті ви можете переглянути відео з його прес-конференції. На заході він назвав кримінальне провадження проти нього сфабрикованим і замовним: “За переатестацію працівника поліції дають 36 доларів?”.

Активісти під час прес-конференції  заявили, що готові готові їхати в Київ під суд і ставати на його захист. Також люди збиратимуть підписи на підтримку Пустовара.

“Перемоги” патрульних. Протягом березня патрульними виписано постанов на 274 тисячі гривень, з них наразі сплачено 147 125 гривень. За словами очільника патрульних Вадима Лісничука, правопорушників не варто розділяти за посадами.

Заступники для мера. Міський голова Черкас підписав розпорядження стосовно призначення собі нових заступників. Так, першим заступником став Станіслав Овчаренко. Із 6 квітня на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради працюють Сергій Гура, Геннадій Шевченко та Роман Буданцев.

Із гуманітарних питань меру також має допомагати свободівець Ігор Коломоєць. Однак про його призначення розпорядження досі немає. У мерії виданню “ІнфоМІСТ” пояснили чому.

“Ти вирішив повидьоргуватись?”. У мережу виклали відео штрафування заступника мера Геннадія Шевченка поблизу обласної адміністрації. Як відомо, інцидент із тоді ще майбутнім заступником міського голови відбувся близько місяця тому.

Підприємці в паніці. Підприємці Черкас просять Ткаченка захистити їх від міських корупціонерів. Екс-депутат міськради від партії “УДАР” Араїк Мкртчян порадив їм звертатися до міської ради, яка має встановити для черкаських власників тимчасових споруд єдині правила гри. Клопотати про підприємців пообіцяв і очільник області Юрій Ткаченко. Адже проблеми із оформленням МАФів – це компетенція міської влади.

Чорнобаївський герой. ДСНСника із Чорнобаю, котрий врятував жінку, яка у лютому впала у річку, нагородили нагрудним знаком “За відзнаку в надзвичайній ситуації”. Молодий рятувальник до цього був в АТО та гасив пожежу на нафтобазі під Києвом.

“Маршрутні прегони”. У Черкасах сталося дві аварії за участю маршрутних засобів. Одна – в районі вулиці Новопричистенська (колишня Сєдова), а інша – на Пастерівській.

“Жнива хабарні”. Учора затримали посадову особу одного з відділів виконавчого комітету Смілянської міської ради. Він вимагав 22 тисячі гривень за видачу дозвільних документів на розміщення об’єктів торгівлі, інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Знайдена дівчинка. Патрульні знайшли дівчину, яка зникла у Черкасах після уроків. Вона вийшла зі школи і додому вчасно не повернулася. Зустріли її патрульні у супроводі співмешканця матері.

 

0 коментарів

Залишити відповідь