Підсумки дня: “липові пристрасті”, підпис та ветування скандальних проектів і кадрова зміна в Черкаській мерії

14.08.2017, 21:02

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

“Липові пристрасті”. Сьогодні, 14 серпня, на вранішній нараді в міськвиконкомі обговорили питання щодо лип, які були незаконно зрізані на площі 700-річчя.

Як стало відомо згодом, на місці зрізаних лип у районі площі 700-річчя може з’явитися тимчасова споруда ФОП Зуєвої. 1 червня із підприємцем було укладено договір про пайову участь в отриманні об’єкта благоустрою за адресою вул. Добровольського, біля будинку 15 площею 42,4 кв. м, на якому буде розміщено торговий павільйон площею 20 кв. м.

Тоді як підприємець Сергій Зуєв, чия тимчасова споруда мала з’явитись у районі зрізаних на вихідних лип, заявляє, що не причетний до знищення дерев.

Підпис та ветування скандальних проектів. Міський голова Анатолій Бондаренко підписав проекти рішень, ухвалені на скандальній сесії 10 серпня щодо набережної.

Однак мер заветував проект рішення щодо розпуску виконавчого комітету. Бондаренко зазначив, що вже вніс інший проект рішення, завізований юридичним відділом. У ньому мер пропонує розпустити виконком “у зв’язку зі втратою довіри з боку депутатів”.

Він також заявив, що готовий розпустити міську раду у разі згоди депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шукай роботу” і “Заспокойся, гопнік”, – у мерії дискутували заступник мера і депутат (відео)

Кадрові зміни. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко призначив депутата міської ради Віталія Косяка керівником управління інспектування міськради. Про це йдеться у розпорядженні мера, датованому сьогоднішнім числом. Згідно з документом, Косяк має приступити до роботи вже 17 серпня.

0 коментарів

Залишити відповідь