Підсумки дня: день народження поліції, затримка із колесом та цвітіння Дніпра

05.07.2018, 22:44

“Інфоміст” підводить підсумки інформаційного дня:

Черкасах відзначили день народження поліції. Ви колись святкували у компанії поліції? Вчора у черкащан якраз була така можливість. На площі Богдана Хмельницького, в центрі міста, патрульна поліція відзначала свій день народження.

У Дирекції парків розповіли, чому затримуються із колесом огляду. Колесо огляду, яке планували встановити ще минулоріч, виготовили. Однак виникли проблеми з будівництвом майданчика для атракціону.

Науковець пояснив, чому цвіте Дніпро. Цьогоріч черкасці особливо рано зіткнулися із проблемою цвітіння Дніпра. Уже зараз на пляжах міста можна швидше похлюпатися у густій “зеленій фарбі”, ніж у прозорій блакитній воді. Причиною такого незвичайного забарвлення є розвиток ціанобактерій, які розростаються за кількох умов: стабільно висока температура, “стояча” водойма та велика кількість поживних речовин.

На Городищені прощалися із загиблим вояком. Сьогодні, 5 липня, у с. Валява Городищенського району проведуть в останню путь загиблого на Сході країни військовослужбовця Едуарда Федорова.

0 коментарів

Залишити відповідь