Підсумки дня: чергова втрата черкаського бійця на Сході

03.07.2018, 20:00

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Втрата на Сході. На сході України у ході Операції об’єднаних сил загинув воїн із Горощинського району. 2 липня від численних поранень у Харківському госпіталі помер воїн із Городищенського району села Валява Едуард Федоров. 

Лише вчора у Черкасах прощалися із загиблим Геннадієм Нємцовим.

Старт “Громадського бюджету-2018”. Від 2 до 31 липня в Черкасах триватиме прийом проектів від жителів міста для участі в громадському бюджеті. Ця програма є можливістю громадян втілити свої ідеї та своє бачення розвитку міста за рахунок коштів міської казни. Цьогоріч на реалізацію ініціатив виділили 10 млн грн. 1 млн грн спрямують на малі проекти і ще 9 млн грн на великі проекти.

Здорожчання проїзду до столиці. Для тих, хто їздить потягом із Черкас до Києва, важлива інформація. Квиток тепер став дорожчим. Деталі – тут.

Молочні міфи. З 1 липня ніяких заборон на закупівлю молока другого ґатунку не запроваджується. Кажуть в профільному міністерстві: https://goo.gl/cDV5Wk

Результати першого матчу у відомій команді. Вихованець черкаської школи баскетболу Святослав Михайлюк, що був обраний на драфті Лейкерс під 47 загальним піком відіграв перший матч за нову команду. Про результати – далі в матеріалі.

І про новини з рубрики «Таблоїд». Черкащанка стала головною героїнею нового випуску журналу Viva. Про кого йде мова – читайте за посиланням.

0 коментарів

Залишити відповідь