Підсумки дня: амбітні дорожні плани мера та припинення депутатських повноважень

16.05.2018, 19:55

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Прогулянка з вибухівкою. Черкаські патрульні виявили у чоловіка ймовірно вибухівку. Сьогодні  поряд заправки по вулиці Надпільній ходить підозріла особа з пакетом у руках. Чоловік ніс дві тротилові шашки, два пластида та запаяний тротил.

Зі старту – в Європу. У невеличкому місті Ватутіне працює завод, який менш ніж за рік роботи встиг не лише завоювати своє місце в національних маркетах, а й знайти іноземних партнерів. На сьогодні “КБВ” випускає пряники, кілька видів бубликів і соломку, а також кондитерські ласощі (торти та тістечка). У подальшому хочуть розширити асортимент.

Розгляд справи Сергієнка. 15 травня у Звенигородці відбулось чергове засідання у справі вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка. Суддівська колегія ухвалила рішення продовжити термін тримання підозрюваних під вартою ще на 60 днів.

Амбітні дорожні плани. Впродовж  2019-2020 років міська влада планує капітально відремонтувати та реставрувати 25 найбільших автошляхів Черкас.  Мова йде, насамперед, про магістральні та міські дороги з інтенсивним рухом. Деякі з них передбачається продовжити, з’єднавши з іншими вулицями.

Припинення депутатських повноважень. Черкаська міська територіальна виборча комісія звернулася із листом до мера Черкас Анатолія Бондаренка, а також депутатів міськради. У листі за підписом голови МВК Володимира Матюші ідеться про припинення повноважень чотирьох депутатів.

0 коментарів

Залишити відповідь