Підсумки четверга: “добро” на МАФи та зміни у фракції ПВД

20.08.2015, 21:44

Рядовий Більда вирішив прийти на сесію Черкаської міської ради, аби просити депутатів допомогти Черкаському автобатальйону. Проте одразу після виступу порошенківець Андрій Більда разом із заступником комбата Русланом Савчуком покинув засідання міськради.

Призваний депутат у камуфляжі на сесії просить колег допомогти його батальйону

Гучну заяву зробив і член фракції “Партії Вільних Демократів” у міській раді Руслан Зоря – він покинув фракцію на користь УКРОПу.

У фракції Партії Вільних Демократів поменшало депутатів

У земельні комісії теж зміни: депутат Черкаської міськради Богдан Колядко більше не є головою постійної профільної земельної комісії.

Прошу, благаю, відпустіть, – Колядко до депутатів

МАФ

Сьогодні на сесії депутати Черкаської міської ради нарешті вирішили питання розміщення тимчасових споруд. Проект рішення «Про затвердження схеми розміщення тимчасових споруд в м.Черкаси та внесення змін до рішень Черкаської міської ради» було прийнято 38 голосами.

Цього разу обійшлося без словесних баталій. Єдина пропозиція, що прозвучала сьогодні з боку депутатів до внесених раніше, – інформувати депутата, на окрузі якого встановлюється МАФ, та КСН про його розміщення. Прозвучало кілька слабких заперечень з боку підприємців з приводу того, що це ще одне погодження, але їх швидко переконали в тому, що це не є погодженням, а лише інформуванням депутата.

Черкаська міськрада дала “добро” на встановлення МАФів

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь