“Підприємець заспокоївся”, – черкаські перевізники випустили всі автобуси на маршрути

14.02.2018, 13:15

Попри учорашні погрози перевізників зменшити кількість автобусів на своїх маршрутах, сьогодні увесь громадський транспорт працює в штатному режимі.

У коментарі кореспонденту сайту «ІнфоМІСТ» начальник управління транспорту департаменту ЖКХ Віталій Москаленко повідомляє, що сьогодні автобуси вийшли на маршрути в повній кількості.

− Маршрути, такі як 9, 27 та 30, і раніше виходили рідше, через те, що були збитковими, а 13 взагалі не працює. Решта ж, за інформацією перевізника, вийшли на маршрут в звичній кількості. Тролейбуси працюють також у звичайному режимі. Після вчорашніх погроз взагалі не вийти, ввечері перевізник (Сергій Діский, – ред.) переговоривши, заспокоївся і вирішив без попередження не припиняти рух, бо жителі міста не винні, – пояснив він.

Посадовець також пояснив, за яких умов можуть бути розірвані договори з підприємцями.

– Учора було ухвалено умови й об’єкти конкурсу. У нас виноситься 28 об′єктів конкурсу, і склалося таким чином, що з затягуванням ухвалення цього рішення на цих об’єктах договори вже закінчилися. Тобто зараз на місці працює 5 − 6 маршрутів з діючими договорами, і якщо ці маршрути зупиняться, то тільки з ними ми можемо розірвати договір, − додав Москаленко.

Нагадаємо, вчора членами виконавчого комітету не було підтримано проект про здорожчання проїзду в маршрутках до 5 гривень.

Після чого директор підприємства-перевізника “Медіт-Сервіс” Сергій Діский розповів, що при тарифі в 4 гривні його підприємство кожного дня має 2-2,5 тисячі гривень збитків. І додав, щоб запобігти втрат, планує вже сьогодні зменшити кількість автобусів на своїх маршрутах на 30%.

Віктор Шаповал

0 коментарів

Залишити відповідь