Під Черкасами підпалили хату активістки (відео)

21.08.2015, 15:07

хата

Невідомі стріляли у вікна, спалили сарай та облили ворота соляркою. Активістка села Худяки Ганна Любченко говорить, що її хочуть залякати через активні протести щодо нечесного розподілу землі. Із нею спілкувалися журналісти “Громадського: Черкаси“.

“У ніч на 14 серпня трапилися вибухи та постріли. Я швидко виглянула у вікно та побачила, що все сяє від вогню. Боса вискочила у двір і побачила, що горить сарай. Я прибігла і почала гасити вогонь. Добре, що тут вода була. Сусідка побачила, що у мене пожежа та теж прибігла допомогти. Вона відразу звернула увагу, що ворота залиті соляркою, а біля місця пожежі розбиті банки з-під горючих сумішей. Людей ми не бачили. Коли погасили пожежу, я зайшла в хату і зателефонувала чоловікові. Він сказав мені викликати оперативну групу. Коли увімкнула світло в хаті, то побачила, що у кімнаті все засипано склом. Стріляли у спальню. Я вважаю, що це замах. Це не просто попередження – це замах на майно та життя.
Це вже ми зачепили за цю землю сільського голову. Він говорить, що все законно, але якщо це і справді так, то чому вони беруться до зброї та залякують людей. Це вже перейшло всі межі і такого в селі не було при жодному сільському голові”, – розповідає Ганна Любченко, потерпіла, жителька села Худяки.

Роман Василина, голова сільської ради с. Худяки:
«Десяток людей протестує, і я це розумію. Люди приходять до мене, я надаю консультацію і ми всі проблеми вирішуємо. Зараз жодних звернень немає. Чутки в селі ходять, але я намагаюся дізнатися через Черкаський райвідділ міліції, чи дійсно були заяви. Бо зараз інформація така, що правоохоронців не викликали, відповідно я розцінюю це як дезінформацію».

0 коментарів

Залишити відповідь