Під час Євробачення Проскурня заробить 373 тисячі гривень

03.05.2017, 12:05

Гонорар креативного супервайзера Сергія Проскурні складе 373,67 тис грн.

Інформація про це розміщена на порталі “Прозорро“.

В рамках “Євробачення 2017” Проскурня відповідає за творчу концепцію і художнє представлення Червоної доріжки, Відкриття, Євромістечка, Євроклубу та вечірки закриття. Крім того, він координуватиме заходи “Євробачення” на Софійській, Поштовій, Контрактовій, Троїцької площах, на території меморіалу Київська фортеця і локаціях навколо Міжнародного виставкового центру.

До роботи над організацією “Євробачення” Проскурня приєднався влітку минулого року під час конкурсу заявок на місто-господар. Він входив до складу оргкомітету, який розглядав пропозиції від міст, що бажають приймати у себе навесні 2017 “Євробачення”.

Як писав “Інфоміст”, у вересні 2015 року Просурня написав заяву із посади художнього керівника черкаського театру на звільнення за власним бажанням.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • За такую работу в течение 5 дней заработать около 400 тысяч – это, наверное, уж точно по-европейски! Джамала за исполнение песен на ЕВ заработает около 1 миллиона! А вот пение Русланы оценили в 3 раза меньше. Интересно, по каким критериям?