Петиція – не завада. Топонімічна комісія наполягає на перейменуванні вулиці на честь Бандери

09.06.2018, 12:55

На сесії Черкаської міської ради розглянуть проект рішення щодо перейменування вулиці Можайського на вул. Степана Бандери. 

Як зазначено в опублікованому на сайті мерії проекті рішення, топонімічна комісія вирішила не підтримати електронну петицію щодо відмови від перейменування вулиці Можайського на вулицю Степана Бандери.

Нагадаємо, раніше на сайті мерії зареєстрували дві петиції, що стосувалися перейменування вулиці Можайського на Бандери. Підписи збирали за і проти перейменування.

4 коментарів

Залишити відповідь

  • Топонімічна комісія – купка людей, яка повинна, навіть зобов”язана прислухатися до думки черкащан. Ну не хочуть люди вулицю Бандери у Черкасах, навіщо примушувати? Нам достатньо отих безглуздих перейменувань, які зовсім далекі від поняття “декомунізації”.

  • Доповню: скільки вони щу будуть все нав”язувати та гнобити своїми ідеями? Хіба для цього створена ця комісія? Тоді давайте створемо петицію, щоб прибрати їх, щоб не казали, що “петиція – не завада”!

    • Підтримую, Олена. І петицію підтримаю, і не одна сотня черкащан підпише. Достатньо уже того, що маємо. Ми маємо права вибирати і маємо право вибору! А позиція “Моя хата з краю” – приведе до того, що буде і вулиця Бендери, і Шухевича, і Батальона Нахтигаль, і СС «Галиція»!

      • Не одна сотня черкащан?юля в Черкасах живе сотні тисяч, а їм декілька сотень будуть писати в петиціях, як називати вулиці?тай ці сотні дуже сумнівні громадяни