Перевізник вибачилася перед АТОвцями

13.07.2018, 12:11

Генеральний директор ПАТ Черкаське АТП 17127 Олена Куниця від імені всіх приватних перевізників міста вибачилася перед АТОвцями.

Нагадаємо, у понеділок черкаські підприємці-перевізники під час наради у міській раді повідомили, що з 14 липня буде припинено перевезення пасажирів усіх пільгових категорій у місті. Причиною цього перевізники називають неузгодженість законодавства в сфері компенсації за свої послуги та введення монетизації пільг.

– Я хочу запевнити всіх наших хлопців, які нас захищають, всіх наших пільговиків. Так, ми будемо возити і 14 числа. Хочете публічного вибачення за цю ситуацію, так, прийміть наше публічне вибачення. Вибачаюся від всіх, – сказала вона сьогодні під час наради в Черкаській ОДА.

Також Куниця розкритикувала позицію щодо перевізників від міської влади.

– Але я хочу щоб ситуація була вирішена, щоб нас почули. Бо інакше це просто колапс. Одні не хочуть виїжджати, інші кажуть, що будуть бити морди. І все. Хто від цього тримає зиск?

Нагадаємо, вчора секретар міськради Ярослав Нищик повідомив, що перевізники погодилися безкоштовно обслуговувати пільговиків.

Проте згодом перевізники заперечили наявність подібних домовленостей.

0 коментарів

Залишити відповідь