Перевізник готовий зняти з маршруту третину автобусів

13.02.2018, 15:30

Директор підприємства-перевізника «Медіт-Сервіс» Сергій Діский стверджує, що при тарифі в 4 гривні його підприємство кожного дня має 2-2,5 тисячі гривень збитків.

Про це він заявив в коментарі виданню «Інфоміст».

– 2 – 2,5 тисяч гривень збитку – кожного дня. Як це може продовжуватися? 5 гривень – це проміжна ціна, що не дасть вмерти галузі. 5 гривень – це не остаточна ціна, – додав він.

Щоб запобігти збиткам, підприємець планує вже завтра зменшити кількість автобусів на своїх маршрутах на 30%. Зазначимо, що в інформації, що підприємство подало в міськраду, вказано, що загалом «Медіт-Сервіс» має 14 автобусів на міських маршрутах.

Також він розкритикував зауваження від членів виконавчого комітету

– Члени виконкому не є спеціалістами, і вони не мають права обговорювати транспорту реформу. Їхня освіта не дозволяє їм, – додав він.

Нагадаємо, сьогодні виконком не підтримав здорожчання проїзду.

3 коментарів

Залишити відповідь

  • Через місяц Діский буде кричати, Що 6 грв. сама оптимальна ціна.Це хапуга. Де звіт про прибутки, витрати, сплачені налоги.

  • На eway у Медіт-Сервіс тільки один маршрут зазначено, 28. Він хоче сказати, що у нього там чотинадцять машин їздять? По автобусу кожні чотири хвилини? Ой, бреше, ой, бреше.