Переполох в ОДА і дебют нової партії. Хода “азовців” у Черкасах (фоторепортаж, відео)

01.12.2016, 16:50

dsc02236

Сьогодні близько півтисячі активістів Цивільного корпусу “Азов” пройшли маршем від пам’ятника Богданові Хмельницькому до Соборної площі. Анонсований раніше “Марш учасників штурму Банкової” став першою публічною акцією для новоствореної партії Білецького “Національної корпус” у Черкасах.

Як усе відбувалося, дивіться у фоторепортажі сайту “ІнфоМІСТ”.

dsc02218

Хода “азовців” мала кілька особливостей. По-перше, вона вражала великою кількістю правоохоронців, які забезпечували порядок. Востаннє стільки їх було хіба на акціях Революції Гідності.

– Велелюдна хода, відповідно, багато правоохоронців. Щоб забезпечити порядок, – пояснює журналістам один із правоохоронців.

dsc02228

Ще однією особливістю події стало те, що майже всі учасники акції приховували свої обличчя.

Пенсіонери, які помітили збір учасників, розділилися на два табори: за й проти
Пенсіонери, які проходили повз, традиційно, намагались закликати молодь “схаменутись” і згадували життя в СРСР

Зрештою після півгодинного збору марш стартує.

Під час нього лунають традиційні для “правих” лозунги про “батька Бандеру”, гасла “Слава Україні – Героям Слава” тощо.

dsc02230Крім того, вже звично під час маршу “праві” використовували петарди, фаєри та димовухи.

dsc02241

Аби вберегти черкащан від спецтехніки, правоохоронці “відтисняли” їх на бордюрах.

dsc02246

dsc02252На чолі колони йшов очільник черкаських “азовців”, член виконкому Дмитро Кухарчук. Він став і головним спікером маршу. Більшу частину своїх виступів він присвятив критиці влади, зокрема, за недостатню люстрацію, зависокі тарифи, затяжну Антитерористичну операцію.

dsc02262
На фото – Дмитро Кухарчук

dsc02277

dsc02285

Зрештою кінцевою точкою мітингу стала Черкаська обласна адміністрація. Дмитро Кухарчук передав голові ОДА Юрію Ткаченку, який вийшов до активістів, ультиматум. Ключові вимоги активістів: швидке завершення АТО, введення смертної кари за корупцію та зниження тарифів.

dsc02304

dsc02289

Опісля ініціативна група на чолі з Кухарчуком вирушила в обласну адміністрацію. Утім поки сам “азовець” озвучував вимоги до влади, решта активістів палили з вікон фаєри. Цим злякали обласних чиновників, особливо – жінок.

Фото "Нової Доби"
Фото “Нової Доби”
Фото: Макс Гайван
Фото: Макс Гайван

dsc02320

Насамкінець активісти також забили на двері концеренц-залу “ультиматум”. Посіявши в обласній адміністрації переполох, “азовці” покинули приміщення.

Коментуючи те, що сталося, Юрій Ткаченко пообіцяв передати вимоги активістів у столицю.

– Якщо говорити про тарифи, то на сьогодні діє система субсидій. Це – реальна допомога держави. Тому я б не хотів, щоб тут відбувалися маніпуляції, – сказав Ткаченко. – Ми не створювали на акції ніякого супротиву, головне, щоб усе було в межах закону. Ми вислухали ці вимоги, я їх обов’язково передам до Адміністрації Президента.

dsc02319

dsc02315

4 коментарів

Залишити відповідь

  • Хорошо отрабатываете журналисты, нельзя посягать на власть шоколадной империи и мешать строить государство по-новому! Ганьба Азову, Слава БПП!

  • І при чому тут тарифи? Невже не зрозуміло, що відповідь буде одна- беріть субсидії. І хоч кілок на голові теши, а від цьго постулату влада не відступить. А попереду нові підвищення на газ, на проїзд, на послуги через нову мінімалку. Невже Азов і з цим буде боротися? Але ж тоді треба вивчати економіку, а цього ніхто не збирається робити. А чому так багато закритих обличчь? Справжні націоналісти ніколи не ховали своє лице………