П’ять основних трендів у макіяжі 2017 року

10.01.2017, 12:00

При створенні модного макіяжу світові візажисти рекомендують бути сміливими в творчому виборі відтінків і схем в 2017 році.

1. Nude Look

Ефект макіяж без макіяжу – тренд вже не перший сезон. Актуальна здорова, сяюча шкіра замість матових текстур.

2. Брови

Останні кілька сезонів фахівці багато уваги звертають саме на оформлення брів. Актуальна натуральність, плавність ліній, без графіки. Відомо, що найкраще людині підходить форма брів, дана від природи.

3. Винна помада

Помади винного відтінку теж залишаться актуальними в наступних сезонах. Вони підходять до будь-якого образу. Фарбувати губи можна злегка «недбало» і без чітких контурів.

4. Smoky eyes

Smoky eyes – це класична техніка, яка буде завжди актуальною. Якщо раніше її виконували тільки в чорно-сірих відтінках, то сьогодні рекомендують експериментувати. Smoky eyes можуть існувати в будь-якій кольоровій гамі, головне щоб вам підходило. Якісно виконані Smoky eyes завжди будуть виглядати ефектно.

5. Ефект «металік»

На останніх показах мод було актуально виконання макіяжу з використанням ефекту «металік». Гліттер, блискучі паєтки на очах – відмінний варіант для святкового макіяжу.

litl

Модні тенденції в весільному макіяжі 2017 року

Головним трендом весільного макіяжу 2017 залишається оксамитова, сяюча шкіра. Актуальний у міру насичений мейк-ап, що буде говорити про натуральність, природність, ніжність жіночність.

Не варто перенасичувати себе тональними засобами, а віддавати перевагу хайлайтеру, який у прямому сенсі змусить вашу шкіру сяяти. Брови слід залишати максимально натуральними і широкими, лише злегка підкресливши контур. Особливу увагу надати очам, зробивши їх максимально виразними. Не рекомендується виконувати широкі стрілки, але тоненькі є допустимими і будуть виглядати елегантно.

Також особливо важливо для весільного макіяжу 2017 використання нюдових відтінків (кремові, пісочний, золотисті, молочні), а також лавандові і сріблясті.

Уже кілька сезонів у весільному макіяжі популярні смокі айс, виконання яких можливо в будь-яких відтінках. Але не потрібно перенасичувати макіяж, якщо у вас досить яскраві очі, слід використовувати помаду нюдових відтінків. І навпаки – яскраві губи оптимально поєднувати з ніжними відтінками на очах.

При створенні макіяжу для відповідної події варто пам’ятати про те, що головним завданням є підкреслити індивідуальність, жіночність і ніжність. Створити ефект шкіри, що сяє зсередини, виразного погляду і ніжних губ.

Валерія Любаха, візажист, beauty-експерт, автор школи макіяжу Little V-studio

Джерело: Helen

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь