Овчаренко засвітив елітне авто, а Омаргалієв – дружину-мільйонерку, – декларації заступників черкаського губернатора

28.10.2016, 16:30

Заступники голови Черкаської ОДА Ярослав Березань, Сергій Овчаренко та Костянтин Омаргалієв показали свої статки за минулий рік.

Березань

Згідно з даними декларації, Ярославу Березаню належить офіс в обласному центрі площею в 182 кв. м. Права на нерухомість набуті в 2013 році, вартість на момент набуття 160 тисяч гривень. Дружина заступника володіє земельною ділянкою в Смілянському районі та двома квартирами в Черкасах. За останньою оцінкою сумарна вартість двох житлових об’єктів більше 700 тис. грн. Права набуті у 2014 та 2011 роках.

Згідно з декларацією, у Березаня немає власного автомобіля, але при цьому він має права на керування машинами: “Тойота Прадо” (належить Василю Левченку), “Шевроле Авео” (власник – Наталя Березань) та “Мазда 3” (автівка дружини).

За місцем роботи в минулому році Ярослав Григорович заробив 53 тисячі гривень. Натомість Інна Іванівна Березань отримала дохід від своєї підприємницької діяльності у розмірі 397 тисяч гривень. Дружина заступника зареєстрована як фізична особа-підприємець, основний вид діяльності – стоматологічна практика.

Сам Ярослав Григорович, згідно з декларацією, грошових активів не має. При цьому сім’я Березанів має чимало кредитних зобов’язань, майже всі виникли у 2015 році. Наприклад, Інна Іванівна на 63 тис. грн погасила позику, взяту в ПУМБі у 2013 році.

овч

Сергій Овчаренко має у власності офіс у Черкасах площею 710 кв. м. Об’єкт набутий у 2012 році, на той момент коштував близько мільйона гривень. Сергій Миколайович декларує земельну ділянку в Черкасах, а його дружина – дві ділянки в Свидівку. Іриною Сергіївною права набуті у 2015 році, загальна площа близько 1290 кв.м. Будь-яка інформація щодо наявності в пана Овчаренка житла – відсутня.

– У декларації, яку я подавав у цьому ж році, була зазначена квартира батьків. У 2015 році мій батько її продав, я відповідно звідти виписався. Я зараз проживаю у свого брата, там, де я і прописався. Щодо житла, є земельні ділянки в селі Свидівок. У 2015 році там не було будівництва, уже у 2016 спільно з батьками дружини почали будувати житло. Я це будівництво не вказував, бо декларація за 2015 рік, – пояснив у коментарі нашому виданню Овчаренко.

Сергій Миколайович задекларував Range Rover Vogue, права на який набуті в 2014 році. Автомобіль на той час коштував 1,2 млн грн. Також Овчаренко з 2012 року їздить на Audi A4, що 4 роки тому вартувала 373 тис. грн.

За основним місцем роботи Сергій Овчаренко в 2015 році заробив 67,9 тис. грн, його дружина отримала дохід від підприємницької діяльності у розмірі 457 тис. грн. Ірина Сергіївна зареєстрована  як фізична особа-підприємець. Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Грошових активів подружжя Овчаренків не має, натомість на панові Сергієві значиться кредит у банку ВТБ у 47 тис. грн.

dsc01036

У декларації Костянтина Омаргалієва інформації небагато. Заступник голови облдержадміністрації у 2015 році не мав об’єктів нерухомості та транспорту.

– Я все буду обов’язково декларувати в цьому році. У мене була машина в лізингу. Вона належить не мені, а лізинговій компанії. Вона стає моєю, якщо я повністю оплачу. Договір  лізингу на 5 чи на 10 років. У цьому році в мене є автомобіль, я його вкажу в декларації наступного року. Житла немає. Я прописаний в Черкасах, але на мені не зареєстрована жодна нерухомість, – пояснив в коментарі нашому виданню Костянтин Сепартаєвич.

За основним місцем роботи Омаргалієв отримав 67 тисяч зарплатні. Натомість його дружина отримала від підприємницької діяльності 1,3 млн грн доходу. Людмила Іванівна зареєстрована як ФОП. Основний вид діяльності – дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Грошових активів сім’я Омаргалієвих не має.

Із декларацією голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка можна ознайомитися ТУТ.

1 коментарів

Залишити відповідь